Opékání špekáčků v Komorní Lhotce

Před pár léty jsme navázali spolupráci se středisky BEZEZDA a EXIT v Komorní Lhotce, jež spravuje Slezská diakonie v Českém Těšíně. V loňském i letošním roce se jejich klienti účastnili našich sportovních závodů a soutěží a zároveň spolu s jejich terapeuty nám velmi pomáhali s přípravou a průběhem dalších akcí, za což jim touto cestou moc děkujeme.

Završením letošní spolupráce bylo, stejně jako vloni, společné opékání špekáčků. Akce byla naplánovaná na úterý 2.8.2022 v areálu finské sauny v Komorní Lhotce, kde je velmi pěkné prostředí a bezpečné ohniště i s posezením. Sešli jsme se odpoledne po 15 hodině, počasí bylo příznivé - tak akorát na opékání. Všichni jsme se na toto setkání moc těšili a opravdu bylo vstřícné a milé. Někdo si špekáčky opekl více, někdo méně, ale všem chutnaly. Tentokrát nikomu nespadnul do ohně, jako minule.

K večeru jsme se začali loučit a rozcházet. Mnohým se ani domů nechtělo, jak tam bylo příjemně a shodli jsme se na tom, že se opět rádi uvidíme. Zřejmě to bude už brzy, protože v září plánujeme sportovní akci – biatlon, na který všichni přislíbili účast, ať už jako závodníci, pomocníci, nebo jen jako fandící diváci... Těšíme se !