Sportovní akce

Výsledky závodu Trail-O 2017

3. ročník orientačního závodu Trail-O proběhl 16.09.2017 v areálu CSS Hrabyně

Za deštivého a chladného počasí proběhl v sobotu 16.09.2017 v areálu CSS orientační závod Trail-O. Trať 3. ročníku závodu byla postavena v příjemném prostředí parkového areálu CSS Hrabyně, její délka čítala necelých 2000 m. Časový limit, který byl stanoven pro závodníky na absolvování této tratě, byl, dostačují. Bylo možné jít nebo jet běžnou procházkovou chůzí a mezi kontrolami zavtipkovat s kolem jdoucími závodníky.

Na trati bylo přichystáno 9 kontrol, jejichž nalezení bylo snadné. Nesnadné a zajímavé bylo právě určení správné kontroly. V závodech Trail-O jde o to, aby závodník správně určil jednu ze tří či čtyř umístěných kontrol. A to je právě ta zajímavost onoho závodu – nejde vůbec o rychlost, jde o bystré a správné posouzení umístění kontroly.

I když počasí moc nepřálo, přesto se závodů zúčastnilo 19 soutěžících (hendikepovaní závodníci – vozíčkáři, chodící s oporou ale i bez opory a chodící). Zkrátka závody pro všechny, kdo chtějí udělat něco pro své zdraví a přitom se zajímavě pobavit.

Děkujeme všem organizátorům a spolupracovníkům za výborný, profesionální přístup.